palet üretimiDünya Palet, Mayıs 2010 tarihinden itibaren orman ürünleri sektöründe hizmete başlamıştır. Firmamız 22 yıllık nakliye sektöründe kazanmış olduğumuz deneyim ve tecrübeyi bünyesinde barındırmaktadır.

Firmamızın öncelikli amacı kaliteden ödün vermeden firmaların ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayıp müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Firma olarak topluma ve çevreye saygılı; yüksek kaliteli ürünlerimiz ve uygun fiyatlarımızla sektörümüzde lider olabilme yolunda adım adım ilerlemekteyiz.ikinci el palet

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her boyut ve ebatta palet üretimi yapmaktayız. Ayrıca ihtiyaçlara cevap verebilmek amacıyla ikinci el palet alım, satımı yapmaktayız. İkinci el palet alım satımlarda ağırlıklı olarak ilaç sektöründe kullanılan paletler üzerine hizmet vermekteyiz.

Palet Nedir?

palet nedirPalet, taşıma ve depolama esnasında ürünlerin zarar görmesini engellemek ve taşıma ve yer değiştirmeleri kolaylaştırmak amacıyla, ürünlerin altına konan ahşap bir sistemdir.

Şirket Profili

dünya palet şirket profili hakkımızdaDünya Palet Mayıs 2010 tarihinden itibaren orman ürünleri sektöründe hizmete başlamıştır. Firmamız 22 yıllık nakliye sektöründe kazanmış olduğumuz deneyim ve tecrübeyi bünyesinde barındırmaktadır.

Önerilen Palet Ölçüleri

önerilen palet ölçüleriTaşınacak yükün ağırlığına göre palet yapımında kullanılan tahta kalınlıkları farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak için yük ağırlığı ve tahta kalınlığı tablosunu inceleyebilirsiniz.