HAKKIMIZDA

Kalite Politikamızikinci el palet dünyası

  • Zamanında teslim ederek,
  • Uygun fiyat avantajı sağlayarak,
  • Kaliteli ürün ve ekipmanlarını sunarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak,
  • Sürekli gelişmelerini sağlayarak,
  • Kalite bilincini yerleştirerek,
  • Çalışanlarımızın sağlığı ve çevrenin korunması için maddi ve insani kaynaklarımızı seferber ederek tüm çalışanların gelişmelerini sağlamak.

Misyonumuz
Topluma ve çevreye saygılı, verimli, etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde çalışarak sürdürülebilir karlılığı sağlamak. Kendini sürekli geliştiren dinamik insan kaynağımızla profesyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunarak maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmak.

Vizyonumuz
Şirketimizin vizyonu günümüzün sürekli değişim ve gelişim anlayışı içinde; müşteri memnuniyeti ve toplam kalitede hedeflenen seviyeye, teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak ulaşmaktır.

Palet Nedir?

palet nedirPalet, taşıma ve depolama esnasında ürünlerin zarar görmesini engellemek ve taşıma ve yer değiştirmeleri kolaylaştırmak amacıyla, ürünlerin altına konan ahşap bir sistemdir.

Şirket Profili

dünya palet şirket profili hakkımızdaDünya Palet Mayıs 2010 tarihinden itibaren orman ürünleri sektöründe hizmete başlamıştır. Firmamız 22 yıllık nakliye sektöründe kazanmış olduğumuz deneyim ve tecrübeyi bünyesinde barındırmaktadır.

Önerilen Palet Ölçüleri

önerilen palet ölçüleriTaşınacak yükün ağırlığına göre palet yapımında kullanılan tahta kalınlıkları farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak için yük ağırlığı ve tahta kalınlığı tablosunu inceleyebilirsiniz.